Blog > Komentarze do wpisu

Gramy troszkę "ugly"

Branislav Ivanovic stwierdził że Chelsea pod wodzą Benitez'a wraca do "brzydkich wygranych" takie miano kiedyś ciągło się za Chelsea jak trenerem The Blues był Jose Mourinho. 

Serbski obrońca powiedział że Rafa Benitez jest zdeterminowany,wszelkimi możliwymi sposobami sprawić by Chelsea wskoczyła na odpowiedni tor czyli zwycięski tor. 

Jak wygrywaliśmy Ligę Mistrzów pod ręką Di Matteo to nasz styl był pragmatyczny żeby nie powiedzieć rozpaczliwy. Półfinał z Barceloną i finał z Bayern'em to chyba tylko Bogowie wiedzą jak myśmy to wygrali. Bo to ze broniliśmy się jak w czasie sławnej obrony Częstochowy,to trzeba dodać że nasi rywali pudłowali w sytuacjach niewyobrażalnie prostych,ale to już przeszłość i w świat poszedł wynik czyli Chelsea zdobywczyni Ligi Mistrzów. 

Znając Romana Abramowicza i jego różne pomysły i kaprysy chciał widzieć swoją "makotkę" (Chelsea) grającą pięknie jak Barcelona i trudno go za to winić czy się śmiać . A zakupy latem Hazard'a czy Oscar'a miała służyć poprawie stylu gry.  

Lecz wszystko wywróciło się do góry nogami,po imponującym starcie sezonu Di Matteo grał ładną dla oka Chelsea i do tego wygrywał,ale dobra passa szybko się zakończyła Roberto "wyleciał" po porażce z Juventusem i przyszedł nowy boss Rafa Benitez. 

Rafa w świecie piłki znany jako znakomity taktyk,perfekcyjny w ustawieniu piłkarzy,każdy ze swoim zadaniem do wypełnienia w czasie gry czyli zero polotu i fantazji na boisku. 

Ivanovic;

"To jest ważne dla nas-wygrywać i czasem to robimy w brzydkim stylu,ale to nie ma znaczenia bo liczy się tylko wygrana która daje nam to co oczekujemy i dużo więcej pewności. Myślę że właśnie tą drogą powinniśmy podążać."

 I tak ładnie czy nie,najważniejsza jest wygrany,jak mówi powiedzenie w świat idzie wynik a z czasem wszyscy zapominają w jakim stylu on przyszedł. 

piątek, 21 grudnia 2012, jack.florek
Tagi: Ivanovic

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
JACK76
jack76369@hotmail.com
napisz do mnie